Isover

Odborná porota

Ing. arch. Josef Smola

Ing. arch. Josef Smola

Architekt, publicista, pedagog. Absolvent FA ČVUT v Praze 1982. V projektové praxi, svými realizacemi, v médiích i jako učitel spojil své jméno s pasivními domy a moderními dřevostavbami. Jeden ze zakládajících členů a nyní předseda rady CPD. Autor řady knih a publikací v oboru. Učí mladé architekty navrhování pasivních domů na katedře architektury FSV ČVUT.
Ing. Jan Bárta

Ing. Jan Bárta

Vystudoval Fakultu stavební a Fakultu podnikatelskou Vysokého učení technického v Brně. S pasivními domy se poprvé setkal při pracovním pobytu v Belgii a Německu. V roce 2005 založil Centrum pasivního domu s cílem podpořit trend kvalitního a energeticky úsporného stavění v České republice.
Ing. Roman Šubrt

Ing. Roman Šubrt

Vystudoval ČVUT se zaměřením na stavební fyziku a od té doby se věnuje tepelným izolacím a úsporám energií. Je soudním znalcem v oboru energetika a v oboru pozemní stavby. Je energetickým specialistou zapsaným na seznamu MPO a je předsedou Asociace energetických specialistů.
Jiří Ladman

Jiří Ladman

Od roku 1995 pracuje ve vydavatelství Business Media, které se specializuje na tištěné a internetové tituly v oboru stavebnictví – Materiály pro stavbu, Můj dům, Stavba.
Ing. Libor Urbášek

Ing. Libor Urbášek

Vystudoval VUT FAST v Brně. Od roku 2009 zastával pozici marketingového ředitele u firmy Isover CZ a následně v roce 2013 přechází na pozici ředitele obchodu a marketingu ve společnosti Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., divize Isover. Od roku 2010 vykonává rovněž volenou pozici předsedy Asociace výrobců minerálních izolací (AVMI), profesního sdružení nejvýznamnějších výrobců minerálních izolací v ČR.